Wahl leikkuukoneen Detailer Cordless Trimmer yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Wahl leikkuukoneen Detailer Cordless Trimmer yhteensopiva akku 1500mAh
Wahl leikkuukoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDetailer Cordless TrimmerKorvattavat Wahl leikkuukoneen alkuperäisakut3024976 93838-101
In stock
- SKU
- CS-WXH302SL
17,95 €
Kuvaus / Wahl leikkuukoneen Detailer Cordless Trimmer yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Wahl leikkuukoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-WXH302SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212904 |
| Korvaa | 3024976 / 93838-101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.00 x 21.50 x 18.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review