Vorwerk Kobold VG100 akku 2500mAh / 18.50Wh
calcActive())">
Vorwerk Kobold VG100 akku 2500mAh / 18.50Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vorwerk imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-VKG100VX
35,95 €
Kuvaus / Vorwerk Kobold VG100 akku 2500mAh / 18.50Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-VKG100VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144083 |
| Korvaa | 48813 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 66.20 x 36.95 x 22.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review