Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
calcActive())">
Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verisure hälytinjärjestelmien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-VER230BT
9,95 €
Kuvaus / Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
More Information
| SKU | CS-VER230BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169956 |
| Korvaa | CR-2/3AZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 4.05Wh |
| Mitat | 35.40 x 18.60 x 17.00mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review