VeriFone PCA169-001-01, PCA169-404-01-A, Ruby 2 akku 2600mAh
calcActive())">
VeriFone PCA169-001-01, PCA169-404-01-A, Ruby 2 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VeriFone maksupäätteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-VFR200BL
34,95 €
Kuvaus / VeriFone PCA169-001-01, PCA169-404-01-A, Ruby 2 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-VFR200BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142331 |
| Korvaa | BPK169-001-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.60 x 36.74 x 20.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review