VeriFone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT akku 3400mAh
calcActive())">
VeriFone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien VeriFone maksupäätteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-VFT804BX
38,95 €
Kuvaus / VeriFone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-VFT804BX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119982 |
| Korvaa | 84BTWW01D021008006114 / H.09.HCT0HP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 75.40 x 50.30 x 21.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review