Verifone Nurit 3020, Nurit 3020U, Nurit 8320 Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone Nurit 3020, Nurit 3020U, Nurit 8320 Maksupäätteen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 3020 Nurit 3020U Nurit 8320Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:70AAAH6BMXZ BAT0017-B
In stock
- SKU
- CS-VTF832BL
20,95 €
Kuvaus / Verifone Nurit 3020, Nurit 3020U, Nurit 8320 Maksupäätteen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VTF832BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048039 |
| Mitat | 61.65 x 43.57 x 10.80mm |
| Korvaa | BAT0017-B / 70AAAH6BMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review