VeriFone maksupäätteen T650p yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
VeriFone maksupäätteen T650p yhteensopiva akku 2600mAh
VeriFone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitT650pKorvattavat VeriFone maksupäätteen alkuperäisakutINR18650-2S1P
In stock
- SKU
- CS-VFP650BL
21,95 €
18,95 €
Kuvaus / VeriFone maksupäätteen T650p yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu VeriFone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-VFP650BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204855 |
| Korvaa | INR18650-2S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.70 x 37.00 x 21.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review