Verifone maksupäätteen E285 / IPAY E285 yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
Verifone maksupäätteen E285 / IPAY E285 yhteensopiva akku 1750mAh
Verifone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitE285 IPAY E285Korvattavat Verifone maksupäätteen alkuperäisakutBPK087-600 BPK087-600-01-B BPK087-600-01-C
In stock
- SKU
- CS-VFE285BL
36,95 €
Kuvaus / Verifone maksupäätteen E285 / IPAY E285 yhteensopiva akku 1750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Verifone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-VFE285BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161943 |
| Korvaa | BPK087-600 / BPK087-600-01-B / BPK087-600-01-C / BPK087-600-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.65Wh |
| Mitat | 69.28 x 52.50 x 4.12mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review