VeriFone maksupäätteen CM5P / Carbon Mobile 5 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
VeriFone maksupäätteen CM5P / Carbon Mobile 5 yhteensopiva akku 5200mAh
VeriFone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCM5P Carbon Mobile 5Korvattavat VeriFone maksupäätteen alkuperäisakutBPK278-502 BPK278-502-01-A
In stock
- SKU
- CS-VCM510BL
23,95 €
Kuvaus / VeriFone maksupäätteen CM5P / Carbon Mobile 5 yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu VeriFone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-VCM510BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219927 |
| Korvaa | BPK278-502 / BPK278-502-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.00 x 37.10 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review