Verifone 802B-WW-M05, Nurit 8020, Nurit 8020US20 Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone 802B-WW-M05, Nurit 8020, Nurit 8020US20 Maksupäätteen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
802B-WW-M05 Nurit 8020 Nurit 8020US20Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:802BWW05B078801133545 CCR-8020
In stock
- SKU
- CS-VFT802BL
29,95 €
Kuvaus / Verifone 802B-WW-M05, Nurit 8020, Nurit 8020US20 Maksupäätteen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VFT802BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052630 |
| Mitat | 71.20 x 54.60 x 18.20mm |
| Korvaa | CCR-8020 / 802BWW05B078801133545 / 802B-WW-M07 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review