Universel langattoman puhelimen AA x 2 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Universel langattoman puhelimen AA x 2 yhteensopiva akku 2000mAh
Universel langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAA x 2Korvattavat Universel langattoman puhelimen alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-CPB042UL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Universel langattoman puhelimen AA x 2 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Universel langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-CPB042UL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107033 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 52.00 x 28.80 x 14.60mm |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review