Universal MX-6000, UE-MX6000, UN-MX6000 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Universal MX-6000, UE-MX6000, UN-MX6000 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Universal kaukosäätimien kanssa:
MX-6000 UE-MX6000 UN-MX6000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Universal kaukosäätimien alkuperäisakut:BATMX6000 BTBL4800SL
In stock
- SKU
- CS-MX6000RX
28,95 €
Kuvaus / Universal MX-6000, UE-MX6000, UN-MX6000 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MX6000RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112259 |
| Mitat | 134.00 x 24.35 x 20.00mm |
| Korvaa | BTBL4800SL / BATMX6000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review