Tri-Tronics koirapannan Classic 70 G3 / Field 90 G3 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan Classic 70 G3 / Field 90 G3 yhteensopiva akku 700mAh
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitClassic 70 G3 Field 90 G3 Flyway G3 G3 Field G3 Pro Pro 100 G3 Pro 200 G3 Pro 500 G3 Pro G3 handheld transmitters Pro TX Trashbreaker G3 Upland SP G3Korvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakut1272800 1281100 Rev.B
In stock
- SKU
- CS-STD30SL
17,95 €
Kuvaus / Tri-Tronics koirapannan Classic 70 G3 / Field 90 G3 yhteensopiva akku 700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-STD30SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056485 |
| Korvaa | 1272800 / 1281100 Rev.B |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Mitat | 44.00 x 31.00 x 21.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review