Tri-Tronics koirapannan 190DT / 300DT yhteensopiva akku 250mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan 190DT / 300DT yhteensopiva akku 250mAh
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit190DT 300DT 700DI 700DT DT700Korvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakutDC-10 NIC0409
In stock
- SKU
- CS-SDC10SL
25,95 €
Kuvaus / Tri-Tronics koirapannan 190DT / 300DT yhteensopiva akku 250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-SDC10SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054092 |
| Korvaa | DC-10 / NIC0409 |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 66.45 x 40.83 x 41.95mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review