Tri-Tronics koirapannan 1038100 / 1038100-D yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
Tri-Tronics koirapannan 1038100 / 1038100-D yhteensopiva akku 300mAh
Tri-Tronics koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1038100 1038100-D 1038100E 1038100-G 1107000 200 500 60 65 BPR BeaglerClassic 70 Classic 70 S Field 70 Flyway FPB9595 FlywayFPB9595 Multi-Sport Multi-Sport S Sport 50 Sport S Trashbreaker Ultra Trashbreaker Ultra II Trashbreaker Ultra XL Trashbreaker Ultra XLS Upland Special Upland Special XLKorvattavat Tri-Tronics koirapannan alkuperäisakutCM-TR103 FPB9595
In stock
- SKU
- CS-SCM103SL
15,95 €
Kuvaus / Tri-Tronics koirapannan 1038100 / 1038100-D yhteensopiva akku 300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tri-Tronics koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-SCM103SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044543 |
| Korvaa | CM-TR103 / FPB9595 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.08Wh |
| Mitat | 29.22 x 30.95 x 10.55mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review