Toshiba VC-J1X akku 3700mAh / 71.04Wh
calcActive())">
Toshiba VC-J1X akku 3700mAh / 71.04Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TVC100VX
87,95 €
Kuvaus / Toshiba VC-J1X akku 3700mAh / 71.04Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-TVC100VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147213 |
| Korvaa | TH-4/3APT-16 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 71.04Wh |
| Mitat | 135.00 x 70.40 x 34.20mm |
| Jännite | 19,2 V |
Stocks
Write Your Own Review