Toshiba PX1728, PX1728U, PX1728E-1BRS, 084-07042L-072 akku - 1200 mAh
calcActive())">
Toshiba PX1728, PX1728U, PX1728E-1BRS, 084-07042L-072 akku - 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kameroiden kanssa:
Camileo Air 10 Camileo B10 Camileo B10 Pocket Camileo P100 Camileo P100 HD Camileo P10 Camileo P20Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:PX1728 PX1728U PX1728E-1BRS 084-07042L-072
In stock
- SKU
- CS-PX1728MC
18,95 €
Kuvaus / Toshiba PX1728, PX1728U, PX1728E-1BRS, 084-07042L-072 akku - 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PX1728MC |
|---|---|
| EAN | 4894128050056 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.18 x 34.00 x 6.80mm |
| Korvaa | PX1728 / PX1728U / PX1728E-1BRS / 084-07042L-072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review