Toshiba PLC-laitteiden yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Toshiba PLC-laitteiden yhteensopiva akku 2000mAh
Toshiba PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKorvattavat Toshiba PLC-laitteiden alkuperäisakutER6V+JAE2P
In stock
- SKU
- CS-PLC277SL
17,95 €
Kuvaus / Toshiba PLC-laitteiden yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-PLC277SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135494 |
| Korvaa | ER6V+JAE2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 50.40 x 15.70 x 14.44mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review