Toshiba PLC-laitteiden versio 2 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Toshiba PLC-laitteiden versio 2 yhteensopiva akku 1000mAh
Toshiba PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKorvattavat Toshiba PLC-laitteiden alkuperäisakut1467051 146705-1 704004 ER3V ER3V/3.6V JZSPBA01 JZSP-BA01 JZSPBA011 JZSP-BA011 JZSP-BA01-1 R88A-BAT02W
In stock
- SKU
- CS-PLC275SL
16,95 €
Kuvaus / Toshiba PLC-laitteiden versio 2 yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-PLC275SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135470 |
| Korvaa | ER3V / JZSP-BA01 / 146705-1 / 1467051 / 704004 / ER3V/3.6V / JZSP-BA01-1 / JZSP-BA011 / JZSPBA01 / JZSPBA011 / R88A-BAT02W |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 30.20 x 16.40 x 14.60mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review