Toshiba NB100, NB100/H, NB100/HF akku 4400mAh
calcActive())">
Toshiba NB100, NB100/H, NB100/HF akku 4400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TNB100NB
45,95 €
Kuvaus / Toshiba NB100, NB100/H, NB100/HF akku 4400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-TNB100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027683 |
| Korvaa | PA3689U-1BAS / PABAS155 / PA3689U-1BRS / PABAS156 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 31.68Wh |
| Mitat | 138.30 x 45.70 x 22.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review