Toshiba kannettavan tietokoneen Portege X20W / Portege X20W-D yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Portege X20W / Portege X20W-D yhteensopiva akku 3650mAh
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPortege X20W Portege X20W-D Portege X20W-D-10E Portege X20W-D-10Q Portege X20W-D-10R Portege X20W-D-10V Portege X20W-D-111 Portege X20W-D-11N Portege X20W-D-11T Portege X20W-D-145 Portege X20W-D-14G Portege X20W-D-BTO Portege X20W-D1252 Portege X20W-E Portege X20W-E-10D Portege X20W-E-10E Portege X20W-E-10F Portege X20W-E-10X Portege X20W-E-BTOKorvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakutPA5267U-1BRS
In stock
- SKU
- CS-TOX210NB
59,95 €
Kuvaus / Toshiba kannettavan tietokoneen Portege X20W / Portege X20W-D yhteensopiva akku 3650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-TOX210NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219033 |
| Korvaa | PA5267U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Mitat | 289.00 x 145.00 x 4.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review