Toshiba kannettavan tietokoneen KIRA 13 Kirabook / Kirabook U930t-B yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen KIRA 13 Kirabook / Kirabook U930t-B yhteensopiva akku 3300mAh
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKIRA 13 Kirabook Kirabook U930t-B PSU8SA-00C006 PSU8SA-00C00T PSU8SA-00T00U PSU8SA-00U00T PSU8SA-00V00U PSUC1A-002005 PSUC1A-007005 PSUC1A-00E010 PSUC2A-003009 Satellite PSKHAA-01D00N Satellite PSKHEA-00M007 Satellite PSKHEA-00T008 Satellite PSKHWA-005003 Satellite PSKJNA-028010 Satellite PSKKWA-00J006 Satellite PSKKWA-00K006 Satellite PSKKWA-00L007 Satellite PSKKWA-00M007 Satellite PSKL6A-00R004 Satellite PSKL6A-013004 Satellite PSKLAA-002001 Satellite PSKLAA-013001 Satellite PSKLAA-030001 Satellite PSKLAA-033001 Satellite PSKLEA-00D001 Satellite PSKLEA-00M001 Satellite PSKLNA-00P001 Satellite PSKLNA-00V001 Satellite PSKLNA-01Q00J Satellite PSKLNA-01R00J Satellite PSKLWA-004001 Satellite PSKLWA-005001 Satellite PSKLWA-006002 Satellite PSKLWA-009002 Satellite PSKM2A-008005 Satellite PSKM2A-009005 Satellite PSKM2A-00G005 Satellite PSPMHA-01300L Satellite PSPMHA-01600L Satellite PSPMHA-01C00L Satellite PSPMHA-01D00L Satellite PSPMHA-09M04S Satellite PSPMHA-0DP04S Satellite PSPMHA-0EE04S Satellite PSPNUA-00G00R Satellite PSPNUA-02N00R Satellite PSPNVA-00R00N Satellite PSPNVA-01000N Satellite PSPNVA-01E00N Satellite PSPNVA-01R00N Satellite PSPNVA-04100N Satellite Pro PSKJPA-00E00U Satellite Pro PSKK3A-001001 Satellite Pro PSKK7A-002002 Satellite Pro PSKK7A-002002-851NLB Satellite Pro PSKK7A-006003 KIRA-10D KIRA-101 KIRA-102 KIRA-AT01SKorvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakutPA5160U-1BRS P000592540 P000673860 G71C000GG110
In stock
- SKU
- CS-TOK130NB
61,95 €
Kuvaus / Toshiba kannettavan tietokoneen KIRA 13 Kirabook / Kirabook U930t-B yhteensopiva akku 3300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-TOK130NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150350 |
| Korvaa | PA5160U-1BRS / P000592540 / P000673860 / G71C000GG110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 291.00 x 127.00 x 7.60mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review