Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook Tecra X50-F / Tecra X50-F-11E yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook Tecra X50-F / Tecra X50-F-11E yhteensopiva akku 4050mAh
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDynabook Tecra X50-F Tecra X50-F-11E Tecra X50-F-11F Tecra X50-F-127 Tecra X50-F-12Q Tecra X50-F-12T Tecra X50-F-12U Tecra X50-F-12V Tecra X50-F-130 Tecra X50-F-137 Tecra X50-F-14R Tecra X50-F-14X Tecra X50-F-14Z Tecra X50-F-150 Tecra X50-F-155 Tecra X50-F-158 Tecra X50-F-159 Tecra X50-F-15G Tecra X50-F-15M Tecra X50-F-15R Tecra X50-F-160 Tecra X50-F-16K Tecra X50-F-BTOKorvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakutPA5353U-1BRS
In stock
- SKU
- CS-TOX500NB
86,95 €
Kuvaus / Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook Tecra X50-F / Tecra X50-F-11E yhteensopiva akku 4050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-TOX500NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219262 |
| Korvaa | PA5353U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.17Wh |
| Mitat | 300.70 x 105.00 x 5.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review