Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook BJ65/FS yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook BJ65/FS yhteensopiva akku 3750mAh
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDynabook BJ65/FSKorvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakutPA5344U-1BRS
In stock
- SKU
- CS-TOB650NB
79,95 €
Kuvaus / Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook BJ65/FS yhteensopiva akku 3750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-TOB650NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219057 |
| Korvaa | PA5344U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 42.75Wh |
| Mitat | 190.50 x 102.80 x 7.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review