Toshiba Dynabook AX/2, Satellite A60, Satellite A65 Series, PA3384U-1BAS, PA3384U-1BRS akku 6600 mAh
calcActive())">
Toshiba Dynabook AX/2, Satellite A60, Satellite A65 Series, PA3384U-1BAS, PA3384U-1BRS akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite A60-S1591 Satellite A60-S156 Satellite A60-743 Satellite A60-662 Satellite A60-332 Satellite A60-218 Satellite A60-185 Satellite A60-145 Satellite A60-120 Satellite A60-102 Dynabook AX/3 Satellite A60-SP126 Satellite A65 Series Satellite A60-S159 Satellite A60-772 Satellite A60-742 Satellite A60-652 Satellite A60-302 Satellite A60-212 Satellite A60-174 Satellite A60-140 Satellite A60-116 Satellite Pro A60 Satellite A65-S1607 Dynabook AW2 Satellite A60-S1662 Satellite A60 Series Satellite A60-S1561 Satellite A60-752 Satellite A60-672 Satellite A60-632 Satellite A60-219 Satellite A60-202 Satellite A60-154 Satellite A60-129 Satellite A60-106 Dynabook AX/2 Satellite A60-SP159Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:PA3382U-1BAS PA3382U-1BRS PA3384U-1BAS PA3384U-1BRS PABAS052
In stock
- SKU
- CS-TOA60HB
79,95 €
39,98 €
Kuvaus / Toshiba Dynabook AX/2, Satellite A60, Satellite A65 Series, PA3384U-1BAS, PA3384U-1BRS akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-TOA60HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128019312 |
| Mitat | 273.75 x 71.80 x 21.80mm |
| Korvaa | PA3382U-1BAS / PA3382U-1BRS / PA3384U-1BAS / PA3384U-1BRS / PABAS052 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review