Tondeo parranajokoneiden / shaverien ECO XP / ECO XP Profi yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Tondeo parranajokoneiden / shaverien ECO XP / ECO XP Profi yhteensopiva akku 1200mAh
Tondeo parranajokoneiden / shaverien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitECO XP ECO XP ProfiKorvattavat Tondeo parranajokoneiden / shaverien alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-WXH500SL
18,95 €
Kuvaus / Tondeo parranajokoneiden / shaverien ECO XP / ECO XP Profi yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Tondeo parranajokoneiden / shaverien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-WXH500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166511 |
| Korvaa | KR600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 45.70 x 33.60 x 18.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review