TomTom VF3A akku 1100 mAh
calcActive())">
TomTom VF3A akku 1100 mAh
Akku sopii mm:
TOMTOM
4EL0.001.01, XL Live, XL LIVE TTS 4EL0.017.01
In stock
- SKU
- CS-TMF04SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / TomTom VF3A akku 1100 mAh
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-TMF04SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040217 |
| Korvaa | VF3A / AHL03713005 / VF3M |
| Mitat | 47.20 x 34.00 x 5.40mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review