TomTom älykellojen Spark 510 yhteensopiva akku 320mAh
calcActive())">
TomTom älykellojen Spark 510 yhteensopiva akku 320mAh
TomTom älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSpark 510Korvattavat TomTom älykellojen alkuperäisakutPR-582035P
In stock
- SKU
- CS-TMS510SH
15,95 €
Kuvaus / TomTom älykellojen Spark 510 yhteensopiva akku 320mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TomTom älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-TMS510SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150787 |
| Korvaa | PR-582035P |
| Kapasiteetti (mAh) | 320mAh / 1.18Wh |
| Mitat | 37.00 x 20.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review