TomTom 4GC01, Urban Rider, Urban Rider Pro Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom 4GC01, Urban Rider, Urban Rider Pro Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4GC01 Urban Rider Urban Rider ProTämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:6027A0050901 MALAGA
In stock
- SKU
- CS-TMU01XL
21,95 €
Kuvaus / TomTom 4GC01, Urban Rider, Urban Rider Pro Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-TMU01XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099079 |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 18.50mm |
| Korvaa | MALAGA / 6027A0050901 / L5 / 6027A0131301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review