Texas Instruments SELECT TI-Nspire CX, TI Nspire CX, TI Nspire CX CAS Graphing Laskimen Akku
calcActive())">
Texas Instruments SELECT TI-Nspire CX, TI Nspire CX, TI Nspire CX CAS Graphing Laskimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Texas Instruments laskinten kanssa:
TI-84 Plus CE SELECT TI-Nspire CX TI-Nspire CX CAS TI-84 CE TI Nspire CX TI Nspire CX CAS GraphingTämä akku korvaa ainakin seuraavat Texas Instruments laskinten alkuperäisakut:3.7L12005SPA P11P35-11-N01
In stock
- SKU
- CS-TEX840SL
19,95 €
16,95 €
Kuvaus / Texas Instruments SELECT TI-Nspire CX, TI Nspire CX, TI Nspire CX CAS Graphing Laskimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TEX840SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114741 |
| Mitat | 52.70 x 42.88 x 4.80mm |
| Korvaa | 3.7L12005SPA / P11P35-11-N01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review