Testo 350, 350 EPA, 350 Plus akku 3500mAh
calcActive())">
Testo 350, 350 EPA, 350 Plus akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TES350SL
61,95 €
Kuvaus / Testo 350, 350 EPA, 350 Plus akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TES350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120681 |
| Korvaa | 0515 0098 / 7HT-4/FAU / 0515.0098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 29.4Wh |
| Mitat | 68.60 x 68.20 x 32.00 mm |
| Jännite | 8,4 V |
Stocks
Write Your Own Review