Teletec 10191556, AK2 Transmitter, AK2 Transmitter FW24 akku 2000mAh
calcActive())">
Teletec 10191556, AK2 Transmitter, AK2 Transmitter FW24 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radio-ohjaimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TAK200BL
57,95 €
Kuvaus / Teletec 10191556, AK2 Transmitter, AK2 Transmitter FW24 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TAK200BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124825 |
| Korvaa | RTE7220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 85.40 x 89.50 x 32.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review