TDK Life On Record A12 akku 700mAh
calcActive())">
TDK Life On Record A12 akku 700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TDK kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TKA120SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / TDK Life On Record A12 akku 700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-TKA120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120452 |
| Korvaa | AAA / BPI AAA600mAh |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.90 x 22.10 x 20.10mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review