TDK A08, Life On Record A08, Trek Max akku 700mAh
calcActive())">
TDK A08, Life On Record A08, Trek Max akku 700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TDK kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TKA008SL
15,95 €
Kuvaus / TDK A08, Life On Record A08, Trek Max akku 700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-TKA008SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120193 |
| Korvaa | 3AAA-HHC |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.70 x 31.90 x 11.40 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review