ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
calcActive())">
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
P98T T98 V9sTämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:LI3740T42P5HC66050
In stock
- SKU
- CS-ZTV980SL
23,95 €
Kuvaus / ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ZTV980SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082347 |
| Mitat | 126.09 x 59.24 x 4.94mm |
| Korvaa | LI3740T42P5HC66050 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review