Xiaomi tablettien 21051182G / Mi Pad 5 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Xiaomi tablettien 21051182G / Mi Pad 5 yhteensopiva akku 4200mAh
Xiaomi tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit21051182G Mi Pad 5 Pad 5Korvattavat Xiaomi tablettien alkuperäisakutBN4E
In stock
- SKU
- CS-MUP210SL
33,95 €
Kuvaus / Xiaomi tablettien 21051182G / Mi Pad 5 yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-MUP210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175810 |
| Korvaa | BN4E |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.25Wh |
| Mitat | 137.60 x 67.20 x 2.50mm |
Stocks
Write Your Own Review