Sony Xperia Tablet Z 10.1 akku 6000 mAh
calcActive())">
Sony Xperia Tablet Z 10.1 akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP321 SO-03E Xperia Tablet Z Xperia Tablet Z 10.1"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:LIS3096ERPC
In stock
- SKU
- CS-SPT101SL
43,95 €
Kuvaus / Sony Xperia Tablet Z 10.1 akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SPT101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096634 |
| Mitat | 202.25 x 121.56 x 2.72mm |
| Korvaa | LIS3096ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review