Sony SGPT211AU/S, SGPT211CN, SGPT211CN/S Tabletin Akku
calcActive())">
Sony SGPT211AU/S, SGPT211CN, SGPT211CN/S Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGPT211AU/S SGPT211CN SGPT211CN/STämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:SGPBP01
In stock
- SKU
- CS-SPT212SL
44,95 €
Kuvaus / Sony SGPT211AU/S, SGPT211CN, SGPT211CN/S Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SPT212SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083696 |
| Mitat | 106.80 x 53.30 x 7.30mm |
| Korvaa | SGPBP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review