Samsung tablettien Galaxy Tab A 8.0 2019 / SM-T290 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab A 8.0 2019 / SM-T290 yhteensopiva akku 5100mAh
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Tab A 8.0 2019 SM-T290 SM-T295 SM-T295C SM-T295NKorvattavat Samsung tablettien alkuperäisakutSWD-WT-N8
In stock
- SKU
- CS-SMT290SL
25,95 €
Kuvaus / Samsung tablettien Galaxy Tab A 8.0 2019 / SM-T290 yhteensopiva akku 5100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-SMT290SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151340 |
| Korvaa | SWD-WT-N8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.64Wh |
| Mitat | 118.20 x 98.00 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review