Samsung tabletin Galaxy Tab S8 Ultra / SM-X900 yhteensopiva akku 10500mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S8 Ultra / SM-X900 yhteensopiva akku 10500mAh
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Tab S8 Ultra SM-X900 SM-X906 SM-X906B SM-X906C SM-X906NKorvattavat Samsung tabletin alkuperäisakutEB-BX906ABY GH82-27843A
In stock
- SKU
- CS-SMX900SL
32,95 €
Kuvaus / Samsung tabletin Galaxy Tab S8 Ultra / SM-X900 yhteensopiva akku 10500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SMX900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216063 |
| Korvaa | EB-BX906ABY / GH82-27843A |
| Kapasiteetti (mAh) | 10500mAh / 40.74Wh |
| Mitat | 226.90 x 117.50 x 2.50mm |
Stocks
Write Your Own Review