Samsung Galaxy Tab PRO 12.2 akku 9500 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab PRO 12.2 akku 9500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy TabPRO 12.2 SM-T900 SM-T905
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut: T9500E
In stock
- SKU
- CS-SMT900SL
43,95 €
37,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab PRO 12.2 akku 9500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMT900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093572 |
| Mitat | 254.40 x 118.60 x 2.91mm |
| Korvaa | T9500E |
| Kapasiteetti (mAh) | 9500mAh / 36.1Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review