Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Note 10.1 Galaxy Note 10.1 2014 Galaxy Note 10.1 2014 Edition Galaxy TabPRO 10.1 Galaxy TabPRO 10.1 LTE-A 32GB Galaxy TabPRO 10.1 TD-LTE SM-P600 SM-P6000ZWYXAR SM-P601 SM-P605 SM-P605M SM-P605V SM-P607T SM-T520 SM-T525 SM-T527PTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
AA1DA04WS/7-B AA1DA2WS/7-B AAaD828oS/T-B GH43-03998A P11G2J-01-S01 T8220E T8220K
In stock
- SKU
- CS-SGP600SL
30,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SGP600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082439 |
| Mitat | 213.13 x 106.06 x 3.56mm |
| Korvaa | AA1DA04WS/7-B / T8220E / AA1DA2WS/7-B / AAaD828oS/T-B / P11G2J-01-S01 / T8220K / GH43-03998A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 25.08Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review