Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab GT-P1000 16GB Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab GT-P1000 16GB Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab Galaxy Tab 7.0 Galaxy Tab GT-P1000 16GBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:AA1ZA18BS/T-B AA31D26 B056H004-001
In stock
- SKU
- CS-SGP100SL
22,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab, Galaxy Tab 7.0, Galaxy Tab GT-P1000 16GB Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SGP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042556 |
| Mitat | 133.60 x 61.80 x 4.90mm |
| Korvaa | SP4960C3A / AA31D26 / B056H004-001 / AA1ZA18BS/T-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review