Samsung Galaxy Tab E 9.6 XLTE Tabletin akku 7300mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab E 9.6 XLTE Tabletin akku 7300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S2 9.7 LTE-A Galaxy Tab E 9.6 XLTE SM-T560NUTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:EB-BT567ABAGH43-04535A
In stock
- SKU
- CS-SMT567XL
43,95 €
38,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab E 9.6 XLTE Tabletin akku 7300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SMT567XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125518 |
| Mitat | 134.70 x 120.30 x 3.50 mm |
| Korvaa | EB-BT567ABA / GH43-04535A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.74Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review