Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
SM-T540 SM-T545 SM-T547Tab Active Pro Tab Active Pro 10.1
In stock
- SKU
- CS-SMT540SL
38,95 €
31,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SMT540SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159018 |
| Mitat | 164.50 x 108.00 x 4.80mm |
| Korvaa | EB-BT545ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 33.88Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review