Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMT365XL
33,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-SMT365XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137368 |
| Korvaa | EB-BT365BBU / EB-BT365BBC / EB-BT365BBUBUS / GH43-04317A / EB-BT365BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 17.86Wh |
| Mitat | 104.00 x 80.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review