Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
SM-T510 SM-T515 Galaxy Tab A 2019 Galaxy Tab A 10.1 2019 Galaxy Tab A 10.1 2019 WiFi 64GB SM-T517
In stock
- SKU
- CS-SMT510SL
34,95 €
24,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMT510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150831 |
| Mitat | 136.75 x 109.22 x 2.52mm |
| Korvaa | EB-BT515ABU / GH43-04936A / GH43-04935A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 23.1Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review