Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab A 10.1 2016 TD-LTE Galaxy Tab A 10.1 2016 WiFi Galaxy Tab E 10.1 SM-P580 SM-P585M SM-P585N SM-P585N0 SM-P585Y SM-T580 SM-T580NZKAXAR SM-T585 SM-T585C SM-T587PTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:EB-BT585ABA EB-BT585ABE GH43-04628A
In stock
- SKU
- CS-SMT585SL
33,95 €
29,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMT585SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121817 |
| Mitat | 144.80 x 119.30 x 3.50mm |
| Korvaa | EB-BT585ABA / GH43-04628A / EB-BT585ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review