Samsung Galaxy Tab 7.7, GT-P6810, P6800 Tabletin Akku
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 7.7, GT-P6810, P6800 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 7.7 GT-P6810 P6800Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:SP397281A SP397281P SP397281P ( 1S2P)
In stock
- SKU
- CS-SGP680SL
25,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab 7.7, GT-P6810, P6800 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SGP680SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066606 |
| Mitat | 157.87 x 102.30 x 4.50mm |
| Korvaa | SP397281A, SP397281P, SP397281P ( 1S2P) |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review