Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
HUOM. Ei ole yhteensopiva vanhemman 3G mallin kanssa.
Galaxy Tab 3 8.0 Galaxy Tab 4 Galaxy Tab 4 8.0 LTE Galaxy Tab4 8.0 LTE Galaxy Tab4 8.0 Wi-Fi Millet SM-T310 Galaxy Tab 3 8.0 WiFi SM-T311 Galaxy Tab 3 8.0 3G SM-T3110 SM-T315 Galaxy Tab 3 8.0 LTE SM-T330 SM-T335 SM-T335F3 SM-T337A SM-T337V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:GH43-03857A T4450C T4450E
In stock
- SKU
- CS-SMT331SL
33,95 €
14,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab 4 8.0 SM-T330, SM-T355 akku 4450 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMT331SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085102 |
| Mitat | 132.10 x 79.00 x 3.40mm |
| Korvaa | T4450E / T4450C |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review